Zahrádecký
Dvůr

Recenze

Prosíme, zanechte nám pro další návštěvníky krátkou recenzi Vašeho pobytu v Zahrádeckém dvoře.

Líbil se vám pobyt na Zahrádeckém dvoře? Podělte se o svou zkušenost a dejte vědět svým přátelům!

Něco byste vylepšili? Napište nám o tom, abychom to mohli do příště realizovat.

Pocity ze svého pobytu v Zahrádeckém dvoře můžete vyjádřit také na našem Facebooku.

Další vzkazy, zážitky a dojmy našich hostů naleznete v naší galerii Návštěvní kniha.

Zkušenosti našich hostí
HB
Helena B. (Mladá Boleslav)
před 581 dnem
Všem doporučuji, Ubytování v chaloupce je krásné, čisťounké, prostě luxus, spousta turistickych tras přímo v místě. Paní majitelka je velmi milá a přátelská. 💝 Už se moc těšíme na léto, kdy se sem vrátíme na celý týden.
Děkujeme Bartošovi.
JS
Jakub S. (Praha)
před 645 dny
Moc se nám s manželkou líbilo! Od skvělého umístění až po skvělé majitele, všechno 100%. Nejvíce nás oslovila horká večerní vířivka, kocour co se chtěl pořád lísat a sklípek s vínem. Dokonce i tipy na výlety co jsou k dispozici jsme využili. Doporučujeme i ostatním a rádi se vrátíme 😊
AP
Alena P. (Dobříš)
před 667 dny
Krásné ubytování, čisto, utulně zařízené, nic nám nechybělo a majitele jsou naprosto pohodoví, příjemní lidé, kteří vyjdou maximálně vstříc.
LM
Lucie M. (Rumburk)
před 673 dny
Skvělé ubytování, vše komfortní, majitelé jsou moc příjemní a ochotní lidé, určitě všem doporučuji zde strávit volné dny. Děkujeme za hezkou dovolenou 😊
VK
Vlaďka K. (Mělník)
před 694 dny
Děkujeme za krásný pobyt na chalupě. I přes nepřízeň počasí jsme si to s dětmi užili. Vyzkoušeli jsme úžasnou vířivku s teplou vodičkou, s kočárkem pochodili po okolí a z farmy nakoupili úžasně dobré a čerstvé produkty od zdravých kraviček. Čistota na jedničku a moc milé každodenní povídání s paní majitelkou. Rádi se znovu vrátíme. Kdo má rád turistiku, lesy a klid, přijde si zde na své. Vřele doporučuji. Vlaďka, Pavlína, Klára, Rozinka a Adámek.
Návštěvní kniha

Další vzkazy, zážitky a dojmy našich hostů naleznete v naší galerii Návštěvní kniha.

Přidat recenzi